Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza o echipa de 3 instalatori tubulisti in domeniul industriei petrochimice, pentru Franta. Debutul misiunii: 13/03/2012, cu o durata de minim 6 luni, in functie de competente. Descrierea postului: - Se lucreaza in baza planurilor (obligatoriu); in functie de acestea se iau masuratorile pentru tevi, coturi etc. - Dupa ce sunt confectionate de sudori, se trece la montajul propriu-zis al tevilor (din inox sau otel); - Datorita conditiilor de toxicitate din petrochimie, la inceputul misiunii se va da un test despre riscurile chimice de nivel I.

Cerinte

Experienta de minim 10 ani in domeniul instalatiilor industriale; Calificare instalator/ instalator-tubulist; Cunostinte despre riscurile chimice de nivel 1; Limba franceza cursiv (scris si citit); Permis de conducere; Pentru a fi luata in considerare candidatura, persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV.