Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC INFOMUNCA SRL recruteaza instalatori calificati pentru un client important din Franta. Durata contractului: 3 luni Salariu brut de incadrare: 880 RON; Venit lunar net (aprox): 1,500 EUR Diurna: 43 / zi SUNT ASIGURATE: transportul pana in Franta si inapoi, cazarea in Franta, echipamentul de protectie si sculele. DISPONIBILITATE PENTRU PLECARE IMEDIATA Responsabilitati: executie lucrari de fixare şi sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare, gaze, incalzire centrala, ventilare şi conditionare, alimentare cu apa, retele exterioare. montarea elementelor componente si a racordurilor; revizuirea starii de functionare a diferitelor elemente componente ale instalatiei de apa şi canal; realizarea retelei de evacuare apa/ incalzire si a conductelor de ventilatie; executare lucrari de imbinare tevi; realizarea de alimentari de termoficare cu teava de cupru sudarea tevilor cu oxiacetilena si alamire. NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

- CALIFICARE instalatii apa/incalzire (Nivel N1P1) - Cunoasterea limbii franceze nu este obligatorie dar au prioritate cei care vorbesc - Experienta in sudura cu ociacetilena, alamire si lipire PVC. - Cunostinte de interpretare planuri de executie si desene tehnice - Experienta in instalatii de incalzire, climatizare, apa menajera si canalizare