Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de INSTALATOR. VMP Group Romania - parte a celei mai mari companii de resurse umane din Finlanda - prezinta cea mai larg raspandita retea de servicii. Avand o experienta in domeniu de peste 20 de ani, avem ca angajati anual mii de profesionisti in diferite domenii de activitate. Concernul nostru este fondat in 1988, si este in totalitate cu capital finlandez. VMP functioneaza in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania. Suntem interesati de personal calificat pentru meseria de INSTALATOR.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa prezinte experienta in domeniu de minim cinci ani. Pentru ca datele dumneavoastra sa fie luate in considerare in cadrul procesului de selectie, trebuie sa cunoasteti, sã montati, sã puneti în functiune, sã diagnosticati si sã remediati toate tipurile de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apã caldã si rece, canalizare, stingeri incendii, specifice constructiilor civile si industriale. Experienta internationala a candidatilor va fi luata in considerare in procesul de selectie. Programul de lucru este de 8 ore. Asiguram echipamentul de lucru si organizam cazarea la preturi atractive. Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational constituie un avantaj. Anunt postat de: Maria Beldiman, Assistant Manager

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala