Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INSTALATORI pentru Franta: -cunoasterea modalitatilor de utilizare a sculelor puse la dispozitie pentru lucru; -participarea la descarcarea si depozitarea materialelor de constructii necesare; -pregatirea operatiilor de instalare; -montarea sistemelor de evacuare a apei; -echiparea salilor de baie si bucatariilor; -montarea obiectelor sanitare conform normativelor de specialitate; -montarea robinetilor, bateriilor, sifoanelor conform instructiunilor primite; -racordarea si etansarea corespunzatoare a conductelor de alimentare cu apa si a celor de scurgere.

Cerinte

-CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; -cunostinte in citirea planurilor tehnice; -calificare in domeniul instalatiilor; -permis de conducere: categoria B; -capacitate de coordonare a unei echipe. Beneficii: -salarizare: 1400€/luna brut -cazarea si transportul sunt asigurate; -se asigura transportul de la cazare la santier; -reale posibilitati de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.