Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza MONTATORI DE INSTALATII DE STINGERE A INCENDIILOR in Moulins, Franta: -cunoasterea tuturor tipurilor de instalatii de stingere a incendiilor; -montajul tevilor si stropitorilor pentru stingerea incendiului; -montajul instalatiilor de stingere a incendiului la 30 m inaltime; -respectarea intocmai a proiectului si a conditiilor si specificatiilor producatorilor de instalatii, aparatura, echipamente si substante de stingere. Beneficii: -salarizare bruta de 1650 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunoasterea limbii franceze la nivel mediu; -experienta in manevrarea nacelei; -experienta relevanta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -cunostinte teoretice si deprinderi tehnice in domeniu; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice.