Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INSTALATORI SANITARI in Franta: -realizarea retelei de aductie si evacuare apa rece si calda; -montarea instalatiei de apa rece si calda sub presiune; -montarea de obiecte sanitare (wc-uri, chiuvete, lavoare etc.), conform normativelor de specialitate; -efectuarea de racorduri la coloanele principale de apa; -asumarea raspunderii privind calitatea lucrarilor efectuate.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; -experienta in domeniul instalatiilor sanitare de minim 2 ani; -calificare in domeniul instalatiilor sanitare; -abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; -cunostinte de utilizare tevi PVC, tevi PEX si tevi de curpu; -experienta in cositorire pe tevi de cupru; -cunostinte in utilizarea urmatoarelor instrumente pentru taierea tevilor: foarfece special, cutit de retezat cu rola si fierastrau pentru metale; -experienta in lipirea tevilor din PVC; -seriozitate si dorinta de munca; -abilitati de lucru in echipa. Beneficii: -salarizare: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala