Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza INSTALATORI SANITARI in Franta. Cautam urgent 5 echipe bine pregatite de instalatori sanitari, formate din 2 persoane, pentru clientul nostru din Paris, Franta, care vor avea urmatoarele atributii: - montarea instalatiei de apa rece si calda sub presiune si de gaz; - montarea de obiecte sanitare (wc-uri, chiuvete, lavoare etc.), conform normativelor de specialitate; - montarea retelei de tevi si sudura in cupru; - efectuarea de racorduri la coloanele principale de apa; - executarea sudurii in Cupru; - asumarea raspunderii privind calitatea lucrarilor efectuate, se doreste calitate foarte buna. Beneficii: - salarizare 1600 euro/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - experienta necesara in domeniul instalatiilor sanitare atat in tara, cat si in strainatate (preferabil Franta); - calificari si autorizatii in domeniul instalatiilor sanitare; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - atentie si rigurozitate; - seriozitate si dorinta de munca; - abilitati de lucru in echipa, dar si de a lucra autonom cand este cazul; - seful de echipa trebuie sa fie dinamic, comunicativ, un bun lider, deoarece va coordona munca celorlalti membri.