Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aliria Studios, agentie de publicitate, ofera stagii de internship (cu posibilitate de angajare) pentru pozitia de Asistent Manager PR. In cadrul acestui program de internship vei avea oprtunitatea sa iti dezvolti aptitudinile privind: - elaborarea si publicarea tuturor materialelor de prezentare a firmei - pregatirea evenimentelor de promovare a imaginii firmei - elaborarea si implementarea planului de PR in functie de obiectivele companiei

Cerinte

Candidatul ideal: - cunostinte bune operare PC, MS Office - excelente cunostinte de limba engleza + o alta limba straina, de circulatie internationala - foarte bune abilitati de comunicare orala si scrisa - persoana dinamica, rezistenta la stres - atentie distributiva, - capacitate de adaptare si invatare rapida - atitudine proactiva, - capacitate de planificare si organizare - pasionata de publicitate si moda

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate