Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC ANDREEA TRADING 96 organizeaza un interviu in BUCURESTI cu o companie din ARABIA SAUDITA intre 20 aprilie – 5 Mai 2013 in vederea recrutarii/angajarii de personal calificat cu experienta in rafinarii si petrochimie pentru urmatoarele pozitii disponibile: 1.AREA PROCESS ENGINEER 2.BOARDMAN 3. ISBL Leader Operator 4. ISBL Shift Supervisor 5. OSBL Field and Leader Operator 6. OSBL Operation Engineer 7. PROCESS CONTROL ENGINEER 8. SHIFT SUPERVISOR 9. AREA SUPERINTENDENT ( COKER ) 10. PLANNING COORDINATOR 11. AREA INSPECTOR 12. RBI Engineer 13. FURNACE and COOLING PROCESS ENGINEER 14. MODELLING ENGINEER 15. REAL TIME PERFORMANCE CONTROL TECHNICIAN 16. START – UP SAFETY ENGINEER/INSPECTOR/ADVISOR 17. FIRE PROTECTION ENGINEER/TECHNICIAN VA VOM INFORMA IN TIMP UTIL ZILELE SI NUMELE HOTELULUI UNDE SE TINE INTERVIUL .

Cerinte

SE CER CUNOSTIINTE DE LIMBA ENGLEZA LA UN NIVEL MEDIU-BUN . SALARIUL SI ROTATIA DE MUNCA SE NEGOCIAZA LA INTERVIU. LIMITA DE VARSTA ESTE DE MAXIM 55 ANI. TRANSPORTUL , CAZAREA , MASA ASIGURATE DE ANGAJATOR. CVul SE TRIMITE NUMAI PE ADRESA SOCIETATII "ANDREEATRADING 96".