Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AUTHENTIC STYLE CITY recruteaza pentru un important client din Abu Dhabi urmatoarele categorii de personal: - Banquet captains - 8 pozitii (2500 AED) - Banquet supervisors - 8 pozitii (6000 AED) Beneficii: - contract de munca incheiat pe o perioada de 2 ani - se asigura: transport, viza, cazare, masa, asigurari de sanatate Cerinte: - experienta in domeniu - limba engleza nivel conversational Preselectiile vor avea loc direct cu angajatorul la sfarsitul lunii iulie. Comisionul agentiei este de 250 euro si se plateste dupa semnarea contractului de munca. Cv-urile in limba engleza insotite de o fotografie full body si una tip pasaport se trimit la adresa de mail.

Cerinte

Beneficii: - contract de munca incheiat pe o perioada de 2 ani - se asigura: transport, viza, cazare, masa, asigurari de sanatate Cerinte: - experienta in domeniu - limba engleza nivel conversational Comisionul agentiei este de 250 euro si se plateste dupa semnarea contractului de munca. Cv-urile in limba engleza insotite de o fotografie full body si una tip pasaport se trimit la adresa de mail.