Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se va porta o aplicatie existenta pe iPhone si Android. Aplicatia este disponibila in prezent pe urmatoarele platforme: - Yahoo! Widgets - Google Desktop - Sidebar Gadgets - Mac Dashboard - Javascript - Flash Complexitatea aplicatiei este foarte scazuta, singura dificultate fiind portarea ei pe platformele specifice (iPhone si Android). Preturi: - 20 USD pentru un prototip - 40 USD pentru portarea aplicatiei pe Android - 80 USD pentru portarea aplicatiei ca aplicatie Android *si* home page widget - 100 USD pentru portarea apliatiei pe iPhone - 200 USD pentru portarea completa a aplicatiei pe Android (ca aplicatie si ca widget) si pe iPhone. ========================================================================== Looking to migrate an existing application to iPhone and Android. The applicaion is currently available in the following formats: - Yahoo! Widgets - Google Desktop - Sidebar Gadgets - Mac Dashboard - Javascript - Flash The complexity of the application is very low, the only challenge being the ability to port it to the specific platforms (iPhone and Android). Prices: - 20USD: prototype - 40 USD: Android app - 80 USD: Android app and home page widget - 100 USD: iPhone app - 200 USD: Android app + widget & iPhone App

Cerinte

- cunostinte de programare in Objective C pentru iPhone si/sau Java pentru Android - mod de lucru orientat spre rezultate, abilitatea de a lucra dupa specificatii de nivel inalt si de a produce un rezultat finit si complet ========================================================================== - programming knowledge in Objective C for iPhone and/or Java for Android - result oriented work style, ability to work with high level specifications and to produce final and complete result