Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job Selectam personal pentru IT suport, cunostinte de Unix/Linux, cunostinte tehnice, eventual cunostinte de web hosting, care sa rezolve probleme si erori ale sistemului de operare, administare de server, cunostinte Windows. Salarii intre 2500-3500 euro, in functie de experienta. Cerinţe job Studii: Liceu Limba straina: Engleză: Mediu Selectam personal pentru IT suport, cunostinte de Unix/Linux, cunostinte tehnice, eventual cunostinte de web hosting, care sa rezolve probleme si erori ale sistemului de operare, administare de server, cunostinte Windows. Salarii intre 2500-3500 euro, in functie de experienta. OBLIGATORIU cunostinte bune de LIMBA ENGLEZA!

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala