Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ITS cu limba olandeză, Companie Multinaţională, Bucureşti Număr poziţii: 2 Dată începere: imediat Ofertă: Pachet salarial atractiv Salariu: 3000 - 3300 lei brut Oportunitatea de a lucra la standarde europene Cerinţe: Limba olandeză citit/ scris/ vorbit C1-C2 Limba engleză citit/ scris/ vorbit C1-C2 Dorinţa de a învăţa şi a promova în cadrul companiei Vă rugăm aplicaţi doar cu CV în limba engleză. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi!

Cerinte

ITS cu limba olandeză, Companie Multinaţională, Bucureşti Număr poziţii: 2 Dată începere: imediat Ofertă: Pachet salarial atractiv Salariu: 3000 - 3300 lei brut Oportunitatea de a lucra la standarde europene Cerinţe: Limba olandeză citit/ scris/ vorbit C1-C2 Limba engleză citit/ scris/ vorbit C1-C2 Dorinţa de a învăţa şi a promova în cadrul companiei Vă rugăm aplicaţi doar cu CV în limba engleză. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate