Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Serviciul Iwowwe foloseste doar tehnologia proprie, cea mai moderna si rapida din lume, productivitatea careia este egala cu cea a gigantului Google. In decembrie 2013 este planificata lansarea platformai 5.0 - acesta va fi un pas grandios in domeniul telecomunicatiilor interactive, care va schimba viziunile privind telefonia mobila si comunicarea. Platforma 5.0 - constituie un succes global in dezvoltarea tehnologiilor moderne, ea va permite comunicarea gratuita si nelimitata a tuturor oamenilor prin intermediul metodelor de video-comunicare - telefon mobil, calculator, tableta sau notebook. Platforma 5.0 va contine urmatoarele elemente: -Telefonie mobila fara limite, atit audio cit si video in intreaga lume fara bariere -Posibilitatea de a organiza, indiferent daca va aflati acasa sau in strada, translare (flux) video de la telefonul mobil, tableta sau notebook direct pe pagina din reteaua sociala sau serviciul Iwowwe. -Primul in lume traducator vocal automat din 129 limbi ale lumii, pe care il veti putea folosi in telefonul dvs-tra sau in reteaua sociala. Cea mai mare retea sociala internationala, cu o multime de posibilitati, precum schimbul de fisiere si informatii in volum si cantitate nelimitata, sustinerea translarilor (fluxurilor) video directe, cu traducator vocal inclus, si cu multe alte posibilitati interesante. -O data cu lansarea Platformei 5.0 se planuieste o campanie de publicitate de proportii in intreaga lume despre lansarea operatorului mobil unic Iwowwe, dupa care vor urma conectari in masa a noilor abonati si parteneri la serviciul Iwowwe. De asemenea schimbul de fisiere, informatie de orice volum. In sfirsit vor fi sterse barierele lingvistice, pentru ca va fi lansata si traducerea vocala automata din mai mult de 129 limbi ale lumii, veti putea comunica cu un prieten, coleg, partener de business care se afla in orice colt al lumii si vorbeste o limba pe care n-o cunoasteti, iar dvs-tra i-l veti intelege. WowWe exclude orice posibilitate de spargere si acorda securitatea contului dvs-tra si a oricarei informatii. Centrul de Date este situat intr-un buncar subteran pazit, si se intinde pe un teritoriu de 52 ha in Montgomery statul Texas. Va rec. afacerea IwowWe - liderul mondial pe piata video-comunicari. Serverele sunt in cel mai securizat loc in SUA. Proiectul acestei cladiri a fost creat de Lui Kamom in 1982. Aceasta constructie este foarte sigura, constructii analogice in lume sunt foarte putine. Se afla sub supraveghere video, echipat cu cititor de amprente si este pazita 24/24. De asemenea este prevazut si un loc pentru aterizarea elicopterului in cazuri extreme. Serverele WowWe au cele mai recente standarde de securitate a datelor digitale. Asta e motivul pentru care Guvernul SUA stocheaza informatia pe aceste servere, companiile aeriene mari, compania FORD si multe altele. In WowWe au anticipat totul, pina si planul de recuperare. Si nu conteaza ce se va intampla, WowWe va continua activitatea ei pentru voi si impreuna cu voi. Toate inregistrarile si conectarile abonatilor si a partenerilor vor avea loc doar prin partenerii activi ai companiei. Este foarte important in ce moment veti deveni partener al companiei si ce pozitie veti ocupa in matrice. Produsele Video-mail, Video-conferinta, Video-autoresponder, disponibile pentru calculatoare, smartphone, tablete etc, faciliteaza comunicarea in video nelimitat cu orcine, oriunde in lume. Are cel mai bun plan de compensare. Devino si tu membru iWowWe.

Cerinte

-Abilitati de comunicare in prezentarea ofertelor, bun organizator, meticulos, persuasiv, doritor sa aplice regulile MLM-lui; -Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detineti cunostinte medicale; -Insusirea produselor, a formelor si metodelor de contactare / abordare a persoanelor; -Tine legatura permanenta cu sponsorul, pentru a fi ajutat; Persoanele interesate pot promova pe internet produsele, pe anunturi gratuite, directoare etc, precum si direct - Lucrezi pe Internet, in comoditatea locuintei tale. Activitatea este foarte simpla si nu necesita experienta din partea ta. - Ai posibilitatea de a dezvolta propria afacere investind circa cateva ore zilnic. - Activitatea consta in vanzarea produselor/afacerii, respectiv recrutarea/dezvoltarea unei echipe de parteneri. - Programul este flexibil, in functie de timpul de care dispune fiecare. - Puteti deveni partener si beneficiati de multe bonusuri, precum si de recompense. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.