Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un puternic produs de video comunicare! Cele mai avansate instrumente de comunicatii video on-line va sunt acum la indemina pentru a va ajuta sa va conectati, sa comunicati si sa castigati bani cu aceasta afacere. Din camera de acasa, sau din cea de la serviciu, iWowWe ofera cele mai noi tehnologi la cel mai mic pret. PERSPECTIVELE IWOWWE Noi dorim impreuna cu dvs-tra sa construim un business serios, unde fiecare va decide si isi va aprecia posibilitatile in realizarea visului sau. Va ajutam sa construiti viitorul cu miinile voastre, sa deveniti independent financiar si pur si simplu sa deveniti oameni fericiti, pentru asta este nevoie doar de dorinta si de ambitia dvs-tra de a avea rezultate. Compania Iwowwe ofera oricui, indiferent de sex, virsta, locul de trai sau educatie, o sansa unica de a-si schimba viata. Veti putea utiliza site-ul Iwowwe personalizat, iar la dorinta dvs-tra va putem ajuta sa aveti propriul site, ca si acesta. Echipa noastra are o experienta bogata in acest business si nu va va parasi niciodata, puteti apela mereu cu orice intrebare, pentru un sfat sau daca aveti nevoie de ajutor. De la dvs-tra se cere doar dorinta de a lucra si de a cistiga, iar noi va vom oferi restul, si anume: -Instruire completa privind managementul afacerilor de retea; -Va vom invata cum sa utilizati corect instrumentele de promovare a afacerii; -In fiecare zi se desfasoara traininguri si webinare la care va invitam, unde puteti sa adresati toate intrebarile care va intereseaza. Nu ratati sansa de a deveni cel mai modern. Uimiti-va prietenii si rudele chiar acum.

Cerinte

Iwowwe-Lider Video-Comunicare Compania iWowWe Inc a fost fondata in a. 2007 in SUA, statul Texas, in orasul Woodland. Compania a fost fondata de specialisti de nivel international, cum ar fi: -Bill Starkey - fondator si director general, in trecut administrator de retea, a participat la multe proiecte de amploare din domeniul implementarii programelor software. -Rod Canion - Fondatorul companiei Compaq Computer. -Dick Conrad - Fondatorul companiei Dell, managerul companiei HP. -Michael Stewart - fondatorul si proprietarul companiilor IBM si Intel. Totusi, planurile privind crearea unui proiect atit de grandios au inceput cu mult timp inainte. Scopul lor era dorinta de a descoperi toate posibilitatile, de a sterge toate stereotipurile lumii vechi si de a oferi oamenilor posibilitatea de a vedea lumea prin noile tehnologii informationale, care sa-i uneasca, sa inlature toate barierele dintre trecut si prezent, sa aduca oamenii mai aproape prin metoda video-comunicarii *vii*. Proiectul a schimbat radical modelul instrumentului de comunicare si de modalitatea de a face business in diverse domenii. Compania cucereste deschis inca o culme a potensialului tehnic, oferind oricui posibilitatea de a alege afacerea, produsele si cistigul. Din anul 2007 compania iwowwe a deschis o serie de centre de prelucrare a datelor in intreaga lume si a facut primul pas in dezvoltarea revoluționara a telecomunicatiilor. In acelasi an compania a inceput sa deserveasca sectorul corporativ, cele mai mari companii vestite in intreaga lume (mai mult de 2000 companii), cum ar fi: Microsoft Federal Government USA, Apple, Johnson & Johnson, Ford, P&G, AmericanExpress, Herbalife, Amway. Compania Iwowwe a obtinut certificatul DSA. Asociatia mondiala a vinzarilor directe. DSA este o asociatie internationala a companiilor angajate in producerea si vinzarea de bunuri si servicii direct catre consumatori, fara intermediari. Totodata asociatia se ocupa de dezvoltarea industriei vinzarilor directe, protectia drepturilor consumatorilor si a normelor etice. Urmatoarea mare realizare a Iwowwe a fost deschiderea in 2011 a centrelor de date in Europa. Totodata, in 2011 compania a lansat primul serviciu din lume de video-e-mail gratis, orice utilizator poate sa se foloseasca de posibilitatile unice ale video-comunicarii. Si compania nu s-a oprit aici, in acelasi an a fost lansat programul de MLM. Cu adevarat unic, planul de marketing al companiei a adunat in timp record zeci de mii de parteneri, si cu fiecare ora numarul de parteneri creste. La sfarsitul anului 2013 este planificat un eveniment grandios in toate domeniile comunicarii - lansarea platformei 5.0. Platforma 5.0 - constituie un succes global in dezvoltarea tehnologiilor moderne, ea va permite comunicarea gratuita si nelimitata tuturor oamenilor prin intermediul metodelor de video-comunicare - telefon mobil, calculator, tableta sau notebook. De asemenea schimbul de fisiere, informatie de orice volum. In sfirsit vor fi sterse barierele lingvistice, pentru ca va fi lansata si traducerea vocala automata din mai mult de 129 limbi ale lumii, veti putea comunica cu un prieten, coleg, partener de business care se afla in orice colt al lumii si vorbeste o limba pe care n-o cunoaste-ti, iar dvs-tra il veti intelege. WowWe exclude orice posibilitate de spargere si acorda securitatea contului dvs-tra si a oricarei informatii. Centrul de Date este situat intr-un buncar subteran pazit, si se intinde pe un teritoriu de 52 ha #238;n Montgomery statul Texas. Serverele sunt in cel mai securizat loc in SUA. Proiectul acestei cladiri a fost creat de Lui Kamom in 1982. Aceasta constructie este foarte sigura, constructii analogice in lume sunt foarte putine. Se afla sub supraveghere video, echipat cu cititor de amprente si este pazita 24/24. De asemenea este prevazut si un loc pentru aterizarea elicopterului in cazuri extreme. Serverele WowWe au cele mai recente standarde de securitate a datelor digitale. Asta e motivul pentru care Guvernul SUA stocheaza informatia pe aceste servere, companiile aeriene mari, compania FORD si multe altele. In WowWe au anticipat totul, pina si planul de recuperare. Si nu conteaza ce se va intampla, WowWe va continua activitatea ei pentru voi si impreuna cu voi.