Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE PENTRU 10 MUNCITORI LA IZOLATII TERMICE ,PENTRU MUNCITORI CU AUTORIZATIE P.F.A.-ROMANIA ,CEI CARE NU AU SI DORESC SA PLECE TREBUIE SA DETINA ACEASTA AUTORIZATIE CARE SE ELIBEREAZA DE CATRE REGISTRU COMERTULUI DIN LOCALITATEA DE RESEDINTA A SOLICITANTULUI,SAU DETINATORI DE GbR-GERMANIA, ,Intreprindere Independenta (.I.I.),sau Firme cu proprii salariati(S.R.L.). SE PLATESTE 8 EURO METRU PATRAT.

Cerinte

CAZAREA ESTE ASIGURATA CONTRACOST SI SE RETINE DIN PLATA PRIMITA IN GERMANIA. -MASA NU ESTE ASIGURATA. -MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PENTRU PRIMA LUNA DE MUNCA PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA , CASCA, BOCANCI DE SANTIER) -ASIGURAREA MEDICALA SI PROTECTIA MUNCII DE SANTIER REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. -TRANSPORTUL REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASTFEL: -500 LEI IN MOMENTUL DEPUNERI DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN TOTODATA SI DATA PLECARI. -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CV+FOTO