Detalii loc de munca

Descrierea jobului

IZOLATORI TERMICI -RAFINARII GRECIA Barbati cu varste cuprinse intre 20-60 ani Se cere doar experienta minimum 2 ani , nu se cere calificare Salariu 5 euro /ora /net Program de lucru 10 ore/zi 6 zile/ saptamana Perioada contractuala 2 ani cu prelungire la cererea dvs Orele suplimentare sunt platite separat Se asigura echipament de lucru Bilet de avion asigurat si paltit de angajator Cazarea este asigurata de angajator si 3 mese pe zi asigurate Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator Limba straina nu este obligatorie Se cere CV in limba romana Inainte de semnarea contractului se sustine interviu cu angajatorul la Bucuresti TAXA procesare dosar si legalizari acte 200 lei NU SE PERCEPE COMISION !! NICI IN ROMANIA NICI IN STRAINATATE PLECARI 25 FEBRUARIE 2012 RELATII DE APLICARE, SI FISA INSCRIERE la telefon sau pe mail ZILNIC DE LUNI PANA SAMBATA INTRE ORELE 10 –19

Cerinte

BARBATI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 20-SI- 60 ANI EXPERIENTA IN DOMENIU, CALIFICARILE NU SUNT OBLIGATORII LIMBA STRAINA NU ESTE OBLIGATORIE BARBATI APTI DE MUNCA CLINIC SANATOSI FARA ANTECEDENTE PENALE ANTIALCOOLICI