Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Incarcator de petrolier (Marine Terminal Operator) pentru munca in Olanda Descriere job: - Incarcarea si golirea petrolierilor - Asamblarea si deconectarea conductelor de titei - Folosirea si controlarea sistemul de protectie impotriva supraincarcarii - Folosirea sistemului pentru recuperarea vaporilor de petrol - Prevalarea de probe din rezervoare terestriale si de pe bordul navelor - Administrarea marfurilor (cargo) - Respectarea si supravegherea standardele de siguranta - Lucru in mai multe schimburi

Cerinte

Cerinte: - Minim 5 ani de experienta in industria chimica sau in domeniul petrolier - Vorbirea limbii engleza la nivel avansat - Permis de conducere categoria ‘B’ - Capabil de lucru independent, comportament responsabil Avantaj: - Examenul de protectie a muncii VCA - Cunoasterea standardelor internationale AND sau RID (ADN: International Carriage of Dangerous Goods by Inland Waterways; RID: Regulation concerning the International Carriage of Dangerous Goods by Rail) Se ofera: - Munca full-time cu contract legal in Olanda - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare - In caz de cerinta va oferim cazare - In timpul sederii in Olanda posibilitatea de a adresare in caz de necesitate unui coordinator In conformitate cu Uniunea Europeana, pentru a putea lucra în Olanda, veţi avea nevoie de un permis de muncă. Accesul la piaţa muncii in Olanda poate fi restricţionat, iar aceasta job va fii disponibil numai dupa data 31 decembrie 2013.