Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai putin timp liber si vrei sa-ti suplimentezi bugetul personal ?!Vino in echipa mea sa facem bani impreuna !!!Devii partener fara sa investesti si fara conditii !!! Cu fm group ajungi sa-ti indeplinesti visele oriunde pe glob!consumi produsele si ai o reducere de 40% pe fiecare produs , castigi 40% dak vinzi produsul fm ,daca recomanzi si inscrii noi reprezentanti iti dezvolti propria retea , compania te rasplateste cu bonusuri de la 3% la 21 % din consumul celor din echipa;0 Te astept sa facem afaceri impreuna !Cooperarea cu FM GROUP iti va oferi posibilitatea de: a achizitiona produse pentru tine sau pentru familia ta, cu un discount special a face bani din vanzarea produselor FM GROUP (profit direct) a-ti construi propria retea internationala (venit pasiv)

Cerinte

Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare , socializare,organizare si coordonare Orientare catre succes Disponibilitate de a invata