Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CITITI CU ATENTIE SI APLICATI DOAR DACA SUNTETI INTERESAT !!!! Caut persoane dispuse sa munceasca 1/2 ore pentru rotunjirea veniturilor lunare. Colaborarea directa cu compania FM Group ofera : 1.posibilitatea de a demara propria afacere in sistem MLM ,cu investitie mica si castiguri nelimitate in functie de eficienta implicarii 2.posibilitatea de a obtine un venit rapid prin vanzarea produselor FM 3.economie in bugetul lunar prin consumul cu pret de fabrica a tuturor produselor necesare in casa. Marca FM cuprinde peste 600 de produse de uz zilnic, consumabile - produse de curatanie casa,de igiena corporala,parfumerie dama si barbati,make-up. Ideea de baza este sa schimbam magazinul de unde ne facem lunar cumparaturile cu depozitul FM Group unde obtinem calitate la pret de fabrica ,si punctaj acumulat pentru fiecare produs cumparat ,punctaj care la sfarsit de luna se transforma in bani. Facand acest depozit cunoscut persoanelor din jurul nostru,pentru reclama si pentru vanzarea acumulata ,firma plateste fiecare membru ! Solicitati detalii despre modalitatile de intrare in firma si despre cum puteti suplimenta veniturile lunare in mod simplu,frumos si elegant !

Cerinte

-Varsta minima 18 ani -Dorinta de libertate financiara -Abilitati de comunicare , socializare,organizare si coordonare -Orientare catre succes -Disponibilitate de a invata -Persoana dinamica,intreprinzatoare -Spirit energic ,intreprinzator orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -Dorinta de libertate financiara si atingerea ei -Disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala -Promovarea produselor companiei