Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta proiect pe termen lung – parteneriat direct cu firma FM Group – consum + reclama si promovare produse marca FM,formare retea proprie de distributie ! Cu fm group ajungi sa-ti indeplinesti visele !consumi produsele si ai o reducere de 40% pe fiecare produs , castigi 40% daca vinzi produsul si poti deveni partener fm daca recomanzi si inscrii noi reprezentanti !Inscriind iti dezvolti propria retea ,iar compania te rasplateste cu bonusuri de la 3% la 21 % din consumul celor din echipa ta ! Te astept sa facem afaceri impreuna ! • Nu există tarif de membru lunar sau anual • Nu există cumpărare lunară obligatorie • La cumpărare nu există cantitate minimă obligatorie • Cantitatea cumpărării nu este limitată • Autorizaţia de intreprinzător nu este o condiţie

Cerinte

Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare , socializare,organizare si coordonare Orientare catre succes Disponibilitate de a invata Persoana dinamica,intreprinzatoare