Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca in industria hoteliera din Marea Britanie pentru: bucatari, ospatari, barmani, receptioneri, cameriste, restaurant manager, executive chef etc. Angajatorii ofera salarii atractive iar contractele de munca sunt pe cel putin 6 luni (cu posibilitate de prelungire) Oferta / Beneficii : Salariul oferit este de 5,95 - 10 Lire brut/ora, la un orar de munca de 8/9 ore/zi, 5 zile/saptamana, la care se adauga bacsis(TIPS) si orele suplimentare (conform intelegerii cu Angajatorul si daca este posibil). Salariul este conform pozitiei ocupate. OBS : Pozitiile de management : Executive Chef, Sous Chef, Restaurant Manager nu vor plati comisioane.

Cerinte

- experienta in munca pe o pozitie similara este obligatorie - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este absolut necesara - cunoasterea unei alte limbi straine (mai ales pentrui pozitiile de receptioner sau ospatar), reprezinta un avantaj.