Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care assistents / Asistarea si ingrijirea persoanelor varstnice sau bolnave in UK Salarizare : 6.50 lire/ora Timp de lucru: 6-14 ore/zi Experienta: minim 1 an in ingrijire batrani cu dezabilitati, dementa senila, alte boli cronice. Experienta trebuie dovedita, cu minim 2 recomandari din domeniu (de la medici, familii etc. unde ati lucrat cu batranii). Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Se retine din salariu intre 10-30 lire/saptamana pentru cursuri limba engleza/training Cazare la locul de munca contra cost: 250-300 lire/ luna Cerinte: Experienta: minim 1 an in ingrijire batrani cu dezabilitati, dementa senila, alte boli cronice. Experienta trebuie dovedita, cu minim 2 recomandari din domeniu (de la medici, familii etc. unde ati lucrat cu batranii). Persoane cu varsta intre 25-52 ani Se accepta doar persoane vorbitoare de limba engleza la nivel conversational- avansat si cu experienta in acest domeniu. Procedura de angajare: Self Employed Contract pe un an de zile cu posibilitate de prelungire Taxe si comisioane: Taxa interviu(discutie skype cu angajatorul din UK): 100 lei(interviul are loc la sediul firmei noastre din Targu Mures ).Daca nu va puteti deplasa la sediul nostru, taxa de interviu se va achita inaintea sustinerii interviului, iar interviul va avea loc in aceeasi zi. Se poate face o teleconferinta pe skype (dvs, noi si partea britanica.) Cost mediere: 150 euro(se achita in momentul semnarii contractului de mediere dupa acceptul angajatorului britanic/dupa discutia directa cu partea britanica,moment in care primiti toate datele de contact cu partea britanica/agentia partenera) Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu procedura de mai sus!!!! Mentionam ca avem deja persoane la lucru in UK pe aceasta oferta si totul este super ok. Nu se achita comisionul, decat numai dupa ce ati discutat direct cu partea britanica, daca va accepta si acceptati oferta. Plecarea, dupa toata aceasta procedura, este imediata, nu cu asteptare.

Cerinte

- numai persoane de gen feminin - numai cu limba engleza la nivel de conversatie sau mediu. - numai cu experienta in domeniul-infirmiera/medical/voluntariat Crucea Rosie/ingrijire batrani/personal medical sanitar/asistenta sociala. - Experienta: minim 1 an in ingrijire batrani cu dezabilitati, dementa senila, alte boli cronice. Experienta trebuie dovedita, cu minim 2 recomandari din domeniu (de la medici, familii etc. unde ati lucrat cu batranii). - persoane cu varsta intre 25-52 ani - apt de munca din punct de vedere medical - fara cazier/interdictie de a folosi pasaportul in afara granitelor tarii Numai persoane care vorbesc limba engleza la nivel mediu-conversational!!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala