Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: Selectam URGENT 10 infirmiere/asistente medicale/asistente sociale cu experienta pentru GERMANIA - zona Frankfurt, in azile private de ingrijire batrani. SE OFERA: - contract legal pe 6 luni; - castigul NET: 1600 Euro pe luna dupa plata contributiilor sociale; Programul de lucru: 8 ore/zi, 6-7 zile/saptamana; Conditii de cazare: - costul cazarii: 200-350 Euro/luna (angajatul trebuie sa plateasca chiria pr prima luna la momentul cazarii); - plecare URGENTA.

Cerinte

CERINTE: - 10 persoane; - detinerea certificatului de competente lingvistice de limba germana Nivel A2 (nivel de baza-elementar); - detinerea unei diplome de infirmier/sora medicala/asistenta medicala; - persoana selectata trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare, sa fie un bun executant si sa fie intr-o forma fizica buna; - se cere seriozitate. COSTUL PROGRAMULUI: - 500 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - NU SE PERCEPE COMISION la semnarea ofertei de munca; - Biletul de avion; - chiria pentru prima luna de cazare.