Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poate fi şansa vieţii dumneavoastră… Dacă vă doriţi câştiguri occidentale activând ca dealer în domeniul viitorului în telecomunicaţii, videotelefonia, vă invit să participaţi, online, la videoconferinţa de prezentate a afacerii, accesând linkul următor: www[.]anymeeting[.]com/NeccTelecom1 Program: de luni până vineri, ora 19.45. Logare “Enter your Full Name”: tastaţi numele dvs (invitat de moderator) “Location”: tastaţi localitatea dvs “Enter your Email”: tastaţi adresa dvs de email Apoi click pe butonul “Join the Meeting” Foarte important: Pentru a avea acces în videoconferinţă, trebuie să aveţi instalate aplicaţiile gratuite Adobe Flash Player 11 (se poate descărca de aici http[://]get[.]adobe[.]com/flashplayer/), respectiv platforma Java (www[.]java[.]com) Vizionare plăcută şi profit maxim!

Cerinte

-varsta minima 18 ani -persoana charismatica -conexiune internet -abilitate lucru in internet -cunoasterea foarte buna a limbii romane -capacitate de comunicare