Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - oricare

Descrierea jobului - România

Poate fi şansa vieţii dumneavoastră… Dacă vă doriţi câştiguri occidentale activând ca dealer în domeniul viitorului în telecomunicaţii, videotelefonia, vă invit să participaţi, online, la videoconferinţa de prezentate a afacerii, accesând linkul următor: www[.]anymeeting[.]com/NeccTelecom1 Program: de luni până vineri, ora 19.45. Logare “Enter your Full Name”: tastaţi numele dvs (invitat de moderator) “Location”: tastaţi localitatea dvs “Enter your Email”: tastaţi adresa dvs de email Apoi click pe butonul “Join the Meeting” Foarte important: Pentru a avea acces în videoconferinţă, trebuie să aveţi instalate aplicaţiile gratuite Adobe Flash Player 11 (se poate descărca de aici http[://]get[.]adobe[.]com/flashplayer/), respectiv platforma Java (www[.]java[.]com) Vizionare plăcută şi profit maxim!

Cerinte

-varsta minima 18 ani -persoana charismatica -conexiune internet -abilitate lucru in internet -cunoasterea foarte buna a limbii romane -capacitate de comunicare

Festivalul economiei germane