Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - contribuie la start-up-ul companiei in Romania - responsabilitati comerciale gasirea de noi contacte/ clienti, promovarea companiei si a produselor companiei Beneficii - salariu atractiv - training in Italia - telefon mobil - misiuni interesante

Cerinte

Cerinte: - atestat/ diploma de licenta in inginerie electrica - experienta in industria fotovoltaica, componente, energie regenerabila si legislatie romana constituie un plus - cunostinte de project management - experienta in conectarea la reteaua de distributie nationala a instalatiilor fotovoltaice sau a altor instalatii de energie regenerabila - experienta in procesul de autorizare si in procedurile birocratice efectuate in vederea construirii unei instalatii fotovoltaice in camp sau pe acoperis - abilitati comerciale - nivel foarte bun de limba engleza - cunostinte in utilizarea programelor specializate de proiectare instalatii (Autocad etc.) - cunostinte in utilizarea pachetului MS- OFFICE (Word, Excel, Outlook etc.) - cunoasterea limbii italiene constituie un plus Candidatii sunt rugati sa trimita CV in limba engleza si sa ataseze o fotografie la CV Disponibilitate: Imediata

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate