Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Proiectant CATIA V5 – proiectare 3D, controlor 3D – program METROLOG, frezor CN, inginer studiu si dezvoltare in electronica imbarcata, inginer hardware, sef de proiect in sisteme imbarcate, manager comercial, contabil, responsabil resurse umane, programator si/sau sef de proiect .NET/ PHP/ PLSQL / Java/J2EE / Sharepoint / Oracle Application / E Business Suite, administrator Unix, Linux, Windows, consultant SPA, DBA Oracle, Inginer de studii, Inginer de exploatare, sunt doar cateva din job-urile la care puteti aplica cu ocazia targului de job-uri « Forum de l’emploi francophone » organizat pe 13-14 septembrie 2012 de catre Franco-Jobs.com

Cerinte

Evenimentul va avea loc la Hotel Minerva din Bucuresti din Strada Gheorghe Manu, nr. 2-4, sector 1, 010445 Bucuresti, si este deschis tuturor candidatilor inclusiv specializati in domeniul tehnic sau IT vorbitori de limba franceza (nivel incepator, mediu, avansat sau nativ), in cautare de oportunitati de cariera, stagii, si chiar burse in companii francophone. Companiile va asteapta joi 13 septembrie intre orele 10h00 - 19h00 si vineri 14 septembrie intre orele 10h00 - 18h00. DACA DORITI SA PRIMITI INVITATIA LA FORUM ASTEPTAM CV-URILE DVS.!