Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organisation Consuting Prod recruteaza pentru clientul sau, Ingineri Responsabili Afacere, pentru domeniul Auto. Uzinaj: - Asigurarea progamului de fabricatie a pieselor; - Punerea in functiune a noilor mijloace de fabricatie; - Programare CNC Siemens; - Realizarea programelor de masinare pentru masini unelte cu CNC; - Elaborarea fiselor tehnologice; Sudura : - Redactarea de caiete de sarcini; - Mentinerea relatiei cu furnizorii in vederea achizitionarii de noi utilaje; - Supravegherea echipei in procesul de instalare a utilajelor de sudura; Mijloace de control : - Redactarea de caiete de sarcini pentru mijloacele industriale; - Implantarea si punerea in functiune a mijloacelor industriale; - Mentinerea relatiei cu furnizorii in vederea achizitionarii de noi utilaje; - Asistenta tehnica pentru procesul de fabricatie.

Cerinte

- Absolvent de studii superioare tehnice (profil mecanic ; electromecanic); - Experienta anterioara in domeniul auto este un avantaj; - Cunostinte de desen tehnic; - Cunostinte de tehnologia materialelor; - Bune cunostinte de limba engleza/ limba franceza reprezinta un plus. * Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi selectati. Oferta (bonusuri, beneficii) - Pachet de beneficii competitiv: asigurare medicala privata, salariu motivant; - Mediu de lucru international.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate