Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, companie multinationala, producator de vopsea, cauta pentru orasele Cluj, Timisoara si Iasi un Reprezentant Tehnic-Comercial care sa se ocupe de demonstratii in industria auto. Responsabilitati: - acorda suport tehnic pentru agentii de vanzari din cadrul companiei; - realizarea de demonstratii tehnice pentru clientii companiei; - participa la sedinte si prezinta rapoarte si situatii referitoare la munca prestata; - promoveaza produsele in asociatiile profesionale.

Cerinte

- Studii superioare tehnice - specializarea constructii de masini; - Experienta de lucru in domeniul auto, tinichigerie (vanzari, relationare cu clientii, vopsire); - Cunoasterea pietei; - Excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii; - Capacitatea de identificare a oportunitatilor si viziune asupra dezvoltarii afacerii; - Cunostinte de limba engleza prezinta avantaj; - Obligatoriu permis categoria B. Oferta: - Pachet salarial atractiv - Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala