Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SINTECH, societate de inginerie leader in proiectare Automotive/Powertrain si Industriale, cauta: INGINER PROIECTANT EXPERT MOTOARE TURBO (TURBOCHARGED) – RIF: INTR/13 Activitatea consta in proiectarea de componente si sisteme integrate pentru motor / vehicul in vederea realizarii unui nou motor de inalta performanta pentru automobile de curse, monopost.

Cerinte

SE OFERA: - Contract pe timp determinat de un an urmat cu inserirea directa in personalul clientului; - Salariul brut anual: 55.000 euro - Locatie: Emilia Romagna-Italia SE CERE: - Experienta de cel putin 5 ani in proiectare de sisteme integrate/ instalatii hidraulice pentru motoarele Turbo; - Bune cunostinte a Motoarelor turbocharged; - Bune cunostinte de CAD UG-NX 7; - Atitudine in fata ritmului frenetic a dezvoltarii proiectelor de competitie; - Problem Solving; - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat. Constituie un avantaj experienta in lumea curselor, chiar una relativa pe motoarele turbo. NB: NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE CANDIDATURILE CARE NU SUNT CORESPUNZATOARE CARACTERISTICILOR MENTIONATE.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate