Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SINTECH, societate de inginerie leader in proiectare Automotive/Powertrain si Industriale, cauta: INGINER PROIECTANT EXPERT MOTOARE TURBO (TURBOCHARGED) – RIF: INTR/13 Activitatea consta in proiectarea de componente si sisteme integrate pentru motor / vehicul in vederea realizarii unui nou motor de inalta performanta pentru automobile de curse, monopost.

Cerinte

- Experienta de cel putin 5 ani in proiectare de sisteme integrate/ instalatii hidraulice pentru motoarele Turbo; - Bune cunostinte a Motoarelor turbocharged; - Bune cunostinte de CAD UG-NX 7; - Atitudine in fata ritmului frenetic a dezvoltarii proiectelor de competitie; - Problem Solving; - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat. Constituie un avantaj experienta in lumea curselor, chiar una relativa pe motoarele turbo. Toti candidatii de ambele sexe care detin caracteristicile mentionate sunt invitati sa trimita CV-ul indicand si referinta : Ref….. Beneficii Oferite - Contract pe timp determinat de un an urmat cu inserirea directa in personalul clientului; - Salariul brut anual: 55.000 euro - Locatie: Emilia Romagna-Italia

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate