Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - va face receptia echipamentelor agricole si punerea lor in functiune - va instrui operatorii care vor lucra cu ele - va intretine, diagnostica si repara echipamentele atunci cand este cazul - va intocmi necesarul de piese pentru efectuarea reparatiilor - va gestiona proiecte din zona judetului de resedinta Oferta: - pachet salarial motivant - oportunitate de dezvoltare a carierei

Cerinte

Cerinte: - studii medii sau superioare - tehnice (preferabil in domeniul electronicii) - cunostinte solide de electrica si electronica - cunostinte bune de mecanica si hidraulica - experienta in diagnoza computerizata sau in domeniul reparatiilor de utilaje (agricole, de constructii) - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - cunostinte Office: Word, Excel, Outlook; - disponibilitate pentru deplasari si program prelungit; - permis de conducere - categoria B; - persoana activa, dornica sa invete lucruri noi in domeniu

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala