Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: vanzarea materialelor de instalatii, constructii in Bucuresti si zonele limitrofe; prospectare de piata, activitate de teren, dezvoltarea portofoliului de clienti- new-business; realizarea ofertelor tehnice pentru proiectele dezvoltate de client, negocieri contractuale, oferire de informatii detaliate cu privire la produsele comercializate, propunerea de solutii particularizate in functie de proiect;

Cerinte

Cerinte: studii superioare absolvite in domeniul tehnic reprezinta avantaj (inginer instalatii); eperienta de minim 3 ani pe o pozitie similara- reprezentant vanzare, inginer vanzare; gestionarea si actualizarea bazei de date cu clientii vizati- arhitecti, proiectanti, constructori etc; cunostinte solide de vanzare; excelente abilitati de comunicare, prezentare; aspect profesional–business, putere de convingere; capacitate de a lucra in echipa; atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare; rezistenta la stres; permis auto (categoria B); disponibilitate pentru deplasari. Beneficii: pachet salarial (parte fixa+comision+ bonusuri); masina+telefon+laptop Asteptam cv-urile dvs la : cv@qlt.ro; http://www.qlt.ro