Detalii loc de munca

Descrierea jobului

· Responsabil pentru proiectarea de instalații sanitare, HVAC, protecția împotriva incendiilor, desenelor si documentatiei de proiectare, precum și alte servicii conexe. · Pregătirea tuturor documentele de licitatie. · Coordonarea cu alte discipline.

Cerinte

Această poziție necesită o persoana individuală auto-motivată, dar sa fie capabila și pt. lucrul in echipă. Domeniile specifice dorite de expertiza includ, dar nu sunt limitate la instalatii termice, HVAC, sanitare, protecția împotriva incendiilor. Candidatul trebuie să aibă o cunostinte în proiectarea de instalatii termice, HVAC, sanitare și de protecție împotriva incendiilor cu experiență în proiecte multidisciplinare și ar putea fi solicitat pentru a demonstra abilitățile lui/ei de proiectare în timpul procesului de intervievare. Sunt necesare cunostinte de limba engleza care sa permita să comunice în mod eficient, verbal și în scris, cu o mare varietate de persoane, inclusiv erhitecti, ingineri, designeri, colegii de echipa. Limba turca este un plus. Cunostinte în competențe informatice de redactare (Microsoft Office) este un plus, cu o buna cunoastere în operarea AutoCad 2-D și 3-D.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate