Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- coordonare si dezvoltare software pentru diverse masini de test; - coordonare si dezvoltare software de aplicatie (pentru microcontrollere, microprocesoare); - executare proiecte de inginerie electronica dupa specificatiile clientului, cu instrumente de proiectare asistata de calculator disponibile in companie; - participarea la planificarea activitatilor din cadrul departamentului.

Cerinte

Cerintele postului: - studii superioare de specialitate (cu sau fara experienta profesionala in domeniu); - cunostinte de limba engleza - nivel mediu/ avansat; - cunostinte teoretice in domeniile: masurari electrice, circuite electronice (analogice si digitale), dispozitive (componente electronice); - cunostinte avansate de programare (unul din mediile de programare C/C++, ATEasy, Visual Basic, LabView, Lab for Windows, Test Stand); - cunoasterea unui CAD in domeniul electric; - disponibilitate de relocare in Bacau (se asigura un pachet de relocare motivant). Beneficii: - salariu motivant in functie de performanta individuala; - profesionalismul unei echipe cu experienta; - posibilitate de dezvoltare personala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.