Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un inginer absolvent la facultatii de Constructii civile si industriale, sectia Constructii in Instalatii pentru colaborare. Oferim salariu atractiv si un cadru de lucru profesional, pe santiere importante din Belgia, alaturi de cei mai renumiti antreprenori de pe piata actuala

Cerinte

Inginerul ideal stie sa faca devize in instalatii, are experienta pe piata internationala si are bune cunostinte de limba franceza. - pentru inceput, inginerul cu care vom colabora, va executa efectiv, impreuna cu echipele noastre de instalatori, lucrarile de HVAC, pentru care, in cateva luni, speram sa poata face singur devizele in limba franceza, necesare obtinerii de noi astfel de lucrari. - dupa dobandirea experientei necesare, precum si a francezei tehnice, inginerul va coordona echipele pe santiere, va face oferte de pret si vom renegiocia salariul, in functie de noile responsabilitati.