Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilități: - Răspunde de menținerea unui climat favorabil îndeplinirii sarcinilor de producție și de corectitudinea informațiilor furnizate de către departamentele din firmă. - Răspunde de informarea imediată a persoanelor responsabile privind orice defecțiune a echipamentului - Respectă procedurile interne legate de utilizarea aparaturii din dotare - Responsabil de respectarea procedurii pentru licitații din cadrul compartimentului ofertare și respectă obiectivele propuse în accord cu strategia companiei. Beneficii: - Salariu 2500-3000 ron - Mediu ambiental plăcut, se lucrează la birou propriu - Program de lucru între orele 09.00- 18.00 (cu pauză 12.30-13.30) Intelligent HR Investment este o agenție de recrutare și plasare personal ce oferă următoarele servicii: recrutare, evaluare psihologică, headhunting, leasing personal, servicii de personal și salarizare etc. Intelligent HR a scos pe piață prima revistă de job-uri din România "JOBMARKET", ce are că scop recrutare directă cu piață forței de muncă. Se percepe o taxa de 15 ron pentru depunerea dosarului.

Cerinte

Cerințe: - Experiență pe o poziție similară: minim 1 an - Studii superioare: facultate de litere - O bună cunoaștere a programului Microsoft Office Word - Cunoaștere a Limbii Germană/ Engleză la un nivel mediu - Persoană comunicativă, prezentabilă, organizată, motivată, atitudine pozitivă de tip „to do”

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate