Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Bacau, Inginer proiectant software de test, salarizare atractiva Descrierea postului: -dezvolta aplicatii software de testare automata a subansamblelor electronice, pe baza elementelor de referinta furnizate de client; -dezvolta aplicatii software necesare functionarii echipamentelor automate de testare din dotarea companiei; -executa proiecte de inginerie electronica dupa specificatiile clientului, cu instrumente de proiectare asistata de calculator disponibile in companie; -participa la planificareea activitatilor din cadrul departamentului; -urmareste dezvoltarea relatiei cu clientii, referitoare atat la produsele software din portofoliul actual, cat si la proiectarea de noi produse.

Cerinte

-calificare de inginer electronist (studii superioare); -cunostinte limba ENGLEZA MEDIU/AVANSAT; -capacitatea de a acumula cunostinte noi intr-o perioada scurta de timp; -minim 3 ani de experienta in domeniu. Alte informaţii Beneficii: -salarizare atractiva, negociabila in functie de experienta, de competentele si abilitatile profesionale; -profesionalismul unei echipe cu experienta; -mediu de lucru placut si foarte stimulant. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate