Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

realizarea obiectivelor individuale (aferente functiei ocupate) cuprinse în sistemul de obiective al companiei, în conformitate cu declaratia conducerii în domeniul calitãtii - efectuarea instalãrilor aparatelor comercializate de cãtre companie - efectuarea interventiilor de service în garantie - efectuarea de reparatii si revizii ocazionale în postgarantie - efectuarea reviziilor aferente contractelor de întretinere periodicã - completarea actelor aferente sarcinilor enumerate mai sus (procese verbale de predare- primire, de punere în funcþiune, certificate de garantie si de calitate, certificate de calibrare, revizie etc.) conform procedurilor ISO 9001:2000 Oferim pachet salarial motivant, bonuri de masa. Scolarizari de specialitate la furnizori

Cerinte

Persoana trebuie sã fie comunicativã, agreabilã, cu aplomb si sã acorde o importantã deosebitã aspectului fizic îngrijit Candidatul trebuie sã fie flexibil în privinta deplasãrilor dese în interes de serviciu. Studii superioare tehnice, preferabil electrotehnicã, electronicã.Experienta în domeniul aparaturii de laborator- instalare, interventii, reparatii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai