Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: • Absolvent de studii superioare; • Experienta profesionala de minim 3 ani pe un post similar: repararea si asigurarea mentenantei pentru imprimante si copiatoare; • Foarte buna cunoastere a sistemelor de operare Windows: instalare, configurare, utilizare, depanare; • Obligatoriu carnet de conducere categoria B.

Cerinte

RESPONSABILITATI: • Asigura service si efectueaza mentenanta echipamentelor periferice : imprimante, copiatoare, multifunctionale. • Asigura service si efectueaza mentenanta hardware (echipamente printare, calculatoare si retele) ale clientilor la sediul acestora; • Asigura interventiile IT-hardware la sediul clientilor; • Administreaza garantiile pentru produsele clientilor; • Programeaza reviziile lunare/trimestriale la clientii alocati; • Responsabil cu intocmirea documentatiei si procedurilor specific activitatii de service ( completare fise de service; urmarire traseu de service; alcatuire rapoarte; etc). Pentru a cunoaste mai bine activitatea firmei noastre accesati: www.smartchoice.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate