Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bacau

Descrierea jobului - România

- dezvolta aplicatii software de testare automata a subansamblelor electronice, pe baza elementelor de referinta furnizate de client; - dezvolta aplicatii software necesare functionarii echipamentelor automate de testare din dotarea companiei; - executa proiecte de inginerie electronica dupa specificatiile clientului, cu instrumente de proiectare asistata de calculator disponibile in companie; - participa la planificarea activitatilor din cadrul departamentului; - urmareste dezvoltarea relatiei cu clientii, referitoare atat la produsele software din portofoliul actual, cat si la proiectarea de noi produse.

Cerinte

Cerintele postului: - studii superioare in domeniu; - cunostinte limba engleza- nivel mediu/ avansat; - minim 3 ani experienta in dezvoltarea de aplicatii software si executie proiecte de inginerie electronica; - experienta pe partea de coordonare proiecte; - disponibilitate de relocare in Bacau (se asigura un pachet de relocare motivant). Beneficii: - salarizare atractiva (negociabila in functie de experienta, de competentele si abilitatile profesionale); - profesionalismul unei echipe cu experienta; - mediu de lucru placut si foarte stimulant. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai