Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Inginer statie biogaz, pentru Vaslui. Descrierea postului: - supravegheaza si conduce procesul de productie a biogazului si implicit a energiei electrice si termice; - asigura comanda materialelor si a pieselor de shimb; - coordoneaza aprovizionarea cu materie prima, necesara productiei biogazului; - participa activ la elaborarea planului de mentenanta; - executa sarcini tehnice specifice, asigurand intretinerea generatoarelor electrice.

Cerinte

Cerintele postului: - studii tehnice superioare (electronica); - sa cunoasca la nivel avansat una din limbile: engleza, germana sau italiana; - experienta in domeniu de minim 3 ani; - cunostinte minime de chimie; - abilitati de comunicare si relationare dezvoltate; - abilitati de munca in echipa; - disponibilitate permanenta spre invatare si inovatie; - disponibilitate de relocare la Vaslui. Beneficii: - salarizare atractiva; - cazarea asigurata (unde este cazul, cazarea este asigurata si familiei); - contract pe perioada determinata (5 ani); - reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; - profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.