Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SINTECH ENGINEERING Srl, societate italiana lider in sectorul proiectarii Automotive/Powertrain si Industrial, cauta noi ingineri proiectanti mecanici, pentru noi activitati in Suedia Caracteristici: - experienta de cel putin 2 ani in proiectare motoare diesel/benzina - bune cunostinte de Limba engleza (preferabil si limba germana) - permis auto

Cerinte

1) PROIECTANTI MECANICI MOTOARE - ref: PMM/01/sv - Experienta in proiectarea componentelor de motor si schimbator de viteze atat pentru motoare diesel cat si motoare pe benzina - Bune cunostinte Catia V5 si TeamCenter 2) TEST ENGINEER MOTOARE - ref: TEM/01/sv - Experienta - Teste Motor (FEAD Systems, Oil consumption, diesel testing, durability, GEP3 Testing) atat pentru motoare diesel cat si benzina - Bune cunostinte Software: LN, INCA, Canalyzer 3) ELECTRICAL ENGINEER MOTORE - rif: EEM/01/sv - Experienta in testare si dezvoltare electronica motoare, atat pentru motoare diesel cat si benzina, in unul din urmatoarele sectoare electronice/automotive: - sisteme de infotainment - sisteme control motoare - sisteme de climatizare si comfort area - Bune cunostinte Software: CAN, MOST150, APIX2, LVDS PROTOCOL Oferta: - Contract pe termen determinat cu durata initiala de 9-12 luni . - Compensatie de la 2.200 euro/neti care va fi in functie de experienta efectiva si in functie de rezultatele selectiei ce se va desfasura la sediul nostru din Bologna-Italia. Toti candidatii de ambele sexe, sunt invitati sa trimita CV-ul indicand referimentul corespunzator unuia dintre profile. Rugam sa nu se candideze persoanele care nu indeplinesc cerintele specificate, carora din lipsa de timp nu le vom putea trimite raspuns.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate