Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- proiectare asistata de calculator in domeniul Auto; - activitati pecifice privind conceptia reperelor pentru sectorul auto: dimensionare, fezabilitate si modelare, realizarea lantului de cote si planuri de detaliu utilizand Catia V5 - studii superioare tehnice; - minima experienta in Catia V5 (nivel facultate sau master); - de preferat proaspat absolventi sau masteranzi - Post FULL TIME; - bune cunostinte de limba engleza si/sau franceza Beneficii Oferite - perioada de formare in FRANTA; - pachet salarial motivant; - posibilitate de dezvoltare profesionala.

Cerinte

- studii superioare tehnice; - minima experienta in Catia V5 (nivel facultate sau master); - de preferat proaspat absolventi sau masteranzi - Post FULL TIME; - bune cunostinte de limba engleza si/sau franceza. Beneficii Oferite: - perioada de formare in FRANTA; - pachet salarial motivant; - posibilitate de dezvoltare profesionala.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate