Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania NST Group angajeaza pentru o companie din Norvegia, care se ocupa de servicii si lucrari ingineresti cu precadere pe zona de petrol si gaze , atat on shore , cat si off shore, ingineri pe mai multe domenii: - Inginer electric si electricieni cu experienta de cel putin 3 ani si studii de specialitate - Inginer automatizari - Inginer instrumental (instrumental engineer) - Inginer constructor cu experinta in proiectare si design in CAD - Ingineri care participa la constructia de echipamente pentru industrial de petrol si gaze Sunt disponibile mai multe pozitii libere pentru fiecare dintre posturile de mai sus. Conditiile de munca si salariu sunt diferite de la post la post si de la proiect la proiect. Oferim cazare, transport si salariu motivant. Acceptam si alte tipuri de persoane cu experienta care vor fi contactate in functie de interesul companiilor colaboratioare. Oferim cazare, transport, salariu mediu lunar de peste 1000 euro. Cunoasterea limbii engleze si experienta profesionala relevanta de minim 3 ani sunt necesare. Informatii la 0723407700 sau trimite un CV la adresa de mail florin@nstgroup.ro sau pe fax la 0368816385. NU SE PERCEP TAXE SI COMISIOANE.

Cerinte

Persoanele selectate trebuie sa: - cunoasca limba engleza la nivel aproape fluent - aiba experienta relevanta de cel putin 3 - 5 ani de zile - aiba experienta pe proiecte de constructii nave sau in industria de petrol si gaze (constituie cu avantaj) - aiba experienta de lucru off shore si cursurile de siguranta pe mare (constituie cu avantaj) - aiba experienta de lucru cu echipe internationale (constituie cu avantaj) - aiba experienta de coordonare / management de proiecte si echpe (constituie cu avantaj)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala