Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru acest job este nevoie de o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila, combinata cu dorinta de a ajuta si de a fi amabil, poate ajuta rezidentii cu dizabilitati sa treaca peste momentele dificile care pot aparea in relationarea cu cei in varsta. PLECARII URGENTE!!! LOCURILE DE MUNCA SUNT GARANTATE!!! FARA COMISION!!! Plecarea va avea loc in data de 15.04.2013 si 29.04.2013

Cerinte

- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire, permis de munca, asigurari sociale platite de angajator; - agentia se ocupa de toate formalitatile necesare - permis de munca, cont bancar in UK, etc; - experienta nu este obligatorie dar constiuie un avantaj -(experienta ca sora medicala, infirmier dar si alte domenii conexe, nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj); - dorinta de a lucra in acest domeniu cel putin un an (de preferat mai mult); - PERMIS CONDUCERE OBLIGATORIU; - LIMITA DE VARSTA ESTE INTRE 20 - 48 ANI

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala