Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta : • Zona: Nordul ITALIEI • Durata Contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire • Functia : Ingrijitori batrani • Durata timpului de munca si repausul : 10 ore cu 2 ore pauza • Salariu: 900-1000 EURO pe luna net , platibili in data de 20 ale lunii urmatoare lunii lucrate , • Sporuri, ore suplimentare, concediu de odihna: 30 de zile, se acorda dupa un an de lucru si nu sunt platite • Conditiile de munca: la domiciliul persoanei care necesita ingrijire • Posibilitatea transferarii salariului in Romania pe cheltuiala fiecaruia • Asigurare medicala: DA, in caz de accident la locul de munca • Cazarea: se asigura la familia unde se va lucra • Masa: DA, 3 mese pe zi la familia unde se va lucra • Transportul: nu este suportat de catre angajator • Impozitele si contributiile: se platesc de catre angajator

Cerinte

Conditii: -cunostinte medii de limba Italiana -varsta cuprinsa intre 27-59 ani -Experienta in domeniul ingrijire batrani Actele pt dosar sunt urmatoarele: cazier, adeverinta medicala-apt de munca de la medic de familie, adeverinta de la Pasapoarte ca nu aveti interdictie de a parasi tara, copie dupa buletin, copie dupa certificat de nastere, copie dupa certificat de casatorie, copie carte de munca din tara si copie dupa diploma (ultima scoala absolvita).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala