Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam urgent o persoana pentru menaj si ingrijire batrana in casa la familie, zona Perugia. Batrana se afla in carucior -Salarizare 850 euro net/luna -Masa si cazare asigurate gratuit in casa la familie -Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire -Ajungere la job la sfarsitul lunii Februarie, nu mai tarziu. Comisione: Comisioane: Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea Italiana) Cost mediere: 125 euro(se achita la semnarea contractului de mediere) Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana). Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana si numai daca candidata accepta oferta pe care acesta i-o face.

Cerinte

- varsta admisa 25-50 ani maxim - limba italiana nivel mediu - experienta in ingrijirea persoanelor care stau in carucior - sanatos, apt de munca, fara cazier - disponibilitate de plecare rapida cu ajungere la job la sfarsitul lunii Februarie, nu mai tarziu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala