Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal cu experienta pt asistarea si ingrijirea batranilor in Germania .Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie Salariul este intre 900- 1200 euro in functie de cat este de grav bolnava persoana pe care o ingrijiti si in functie de cunostiintele de limba germana cazare si masa gratuit cazarea in camera separata cu dus

Cerinte

Limba straina: Germană: Mediu Nivel de conversatie • au cunostinte de nivel cel putin conversational - limba germana va rugam sa nu aplicati daca nu stiti germana la nivel de conversatie • nu au cazier judiciar; • sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic; .numai femei Comisionul nostru este de 100€/luna si se plateste in felul urmator Pentru primele 3 luni de munca se platesc din primul salariu 300€ pe urma lunar