Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - locatii diverse

Descrierea jobului - Germania

RENTACRED ALI recruteaza doamne cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 pentru activitati de ingrijire persoane varstnice in Germania. Se asigura contract pentru o perioada de minim 6 luni, posibilitate de prelungire, cazare, masa, plata asigurari. Salariul variaza intre 650 si 1150 euro lunar, functie de modul in care sunt indeplinite atributiile dar si si de nivelul de cunoastere a limbii germane.

Cerinte

Limba straina: Germană: Mediu Sunt acceptate doamne cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 ani, cunoscatoare ale limbii germane. Cunostintele de limba germana sunt necesare in exercitarea atributiilor postului pentru a se putea comunica intre angajat si persoana care are nevoie de ingrijire. Sunt eligibile persoane serioase, cu disponibilitate pentru munca si care au experienta in munca specifica de asistenta/ingrijire persoane.

Arata anuntul si prietenilor tai